Telefony komórkowe mają to do siebie, że niestety bardzo często się psują. Czasami problemy związane są z wadami technicznymi samego sprzętu i jego oprogramowania, jednak zdecydowanie częściej wina leży po stronie użytkownika. Do najczęstszych problemów należy zalanie telefonu wodą lub inną cieczą oraz upadek z dużej wysokości, który kończy się pękniętą szybka a często także uszkodzeniem wyświetlacza.

Wymiana szyby w smartfonie

Wymiana szyby w smartfonie nie jest bardzo skomplikowana i czasochłonna. Można ją zlecić specjalistom z autoryzowanego serwisu danej marki czy każdego innego punktu, w którym dokonuje się naprawy telefonów. Jeśli mamy doświadczenie w podobnych działaniach wymianę możemy też przeprowadzić sami, choć ryzyko uszkodzenia np. modułu dotykowego jest spore.

Wymiana szybki w telefonie dotykowym

Często wymiana szybki w telefonie dotykowym wiąże się z ryzykiem, że zostanie ona niewłaściwie dopasowana do wyświetlacza, przez co użytkowanie z telefonu będzie znacznie utrudniona, a często nawet niemożliwe. Właśnie z tego powodu należy to zadanie powierzyć osobom doświadczonym.