Mało kto jest sobie w stanie wyobrazić życie bez telefonu komórkowego. Popularne smartfony nie służą już tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowej, to zminiaturyzowane komputery, które wykorzystywane są zarówno do pracy, jak i mniej lub bardziej wyszukanej rozrywki. Pomimo wielu zalet mają też niestety wady, z czego napoważniejszą jest zdecydowanie niska odporność na awarie i uszkodzenia.

Wymiana szkła w smartfonie

Do zdecydowanie najczęściej występujących awarii należy bez wątpienia pęknięta szybka. Jeśli nie uszkodziła ona wyświetlacza, wymiana szkła w smartfonie nie powinna być szczególnie skomplikowana i może być wykonana albo w autoryzowanym salonie czy innym punkcie naprawy, albo samodzielnie w domu, o ile czujemy się na siłach.

Wymiana ekranu w smartfonie

Sprawa jest bardziej skomplikowana, jeśli pęknięta szybka uszkodziła ekran. Konieczna może być wówczas wymiana ekranu w smartfonie, czyli bardziej skomplikowany a zarazem kosztowniejszy manewr. Takie zadanie najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w pracy z dotykowymi ekranami.