Uszkodzony wyświetlacz jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zmagają się właściciele nowoczesnych telefonów komórkowych popularnych marek, takich jak Apple, Samsung, Nokia czy LG. Usterka wynikać może zarówno z wady technicznej, jak i niewłaściwego użytkowania. Najczęściej dochodzi do niej wskutek upuszczenia telefonu z dużej wysokości, podczas którego pęka szybka i szkło wbija się w ekran, oraz z powodu zalania urządzenia wodą albo inną cieczą.

Wymiana ekranu dotykowego LG

Jeśli wyświetlacz został uszkodzony i korzystanie z telefonu jest utrudnione lub niemożliwe, konieczna może się okazać wymiana ekranu dotykowego lg. Można dokonać tego w firmowym salonie, innym serwisie naprawy telefonów, lub też samodzielnie w domu, choć wymaga to dość sporego doświadczenia i precyzji.

Części do telefonów komórkowych LG

Części do telefonów komórkowych lg, w tym także wyświetlacz znaleźć można między innymi na wielu internetowych aukcjach. Należy upewnić się, że wszystkie części są na pewno oryginalne, sprawne i kompatybilne z naszym modelem telefony komórkowego.