W przypadku gier losowych oferowanych przez Totalizator Sportowy warto pamiętać, że wszystko zależy tu od szczęścia. Losowanie jest bowiem przeprowadzane w taki sposób, by nie było możliwe zastosowanie jakiegokolwiek systemu. Choć kule używane do losowania nie mogą być całkowicie idealne, co może wpływać na wynik, to jednak zestawy kul są co pewien czas zmieniane, aby nie można było zauważyć tego typu przypadków. Dlatego też tego typu gry liczbowe należy traktować wyłącznie w formie rozrywki.

 
Co warto wiedzieć o grze Duży Lotek? W przypadku tej gry główne wygrane są zazwyczaj najbardziej atrakcyjne. Przez to na wykupienie zakładów decyduje się wiele osób. Jednocześnie jednak szansa trafienia głównej wygranej jest niewielka. Dlatego też warto rozważyć opcję zwiększenia prawdopodobieństwa, między innymi poprzez grę systemową oraz wykupienie dodatkowej opcji z plusem. Dzięki takim działaniom wygrana może być także większa.
Jeśli chodzi o duży lotek wyniki to można znaleźć je na stronie Lotto. Warto również skorzystać z aplikacji, gdzie nie tylko można sprawdzić wyniki, ale również kupować zakłady.