Telefony komórkowe bardzo często ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ używane są praktycznie cały czas – zarówno do wypełniania swojej podstawowej funkcji, jaką jest wykonywanie i odbieranie połączeń oraz wysyłanie i czytanie sms-ów, jak i do wielu innych czynności – pracy, nauki czy zabawy. Najpopularniejsze awarie wynikają z upadku telefonu, w wyniku którego może dojść do pęknięcia szyby i uszkodzenia wyświetlacza, ale także innych usterek; zalania telefonu wodą czy inną cieczą oraz uszkodzenia gniazda ładowania w skutek niewłaściwego użytkowania.

Naprawa gniazda ładowania Samsung

Do usterki, w wyniku której niezbędna jest naprawa gniazda ładowania Samsung dojść może na przykład wtedy, gdy korzystamy z telefonu w trakcie ładowania albo kiedy dojdzie do gwałtownego odcięcia źródła prądu.

Wymiana gniazda ładowania Samsung cena

Gdy w grę wchodzi wymiana gniazda ładowania samsung cena uzależniona jest od tego, czy wymieniony musi być wyłącznie jeden moduł, czy też całe gniazdko. Ceny naprawy rozpoczynają się zwykle od 100zł.